Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

28 жовтня 2021 року у ОНЗ "Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбулося засідання педагогічної ради з виховної роботи на тему: "Діяльність педагогічного колективу щодо створення безпечного освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства і дискримінації."
   Педагогічна рада розпочалася з анкетування педагогічного колективу з питань "Булінгу". Далі вчителі прослухали виступ ЗДВР Литвин М.Д., де порушувалися  питання,що стосуються безпеки усіх учасників освітнього процесу.
  Учителі мали змогу попрацювати у творчих групах "Батьки", "Учні", "Вчителі". Кожна група представила своє бачення "безпечного середовища".
   Практична частина була представлена класними керівниками.
  Так, класний керівник 9 класу Мазурок С.В. поділилася своїми напрацюваннями з питань "Вирішення конфліктів мирним шляхом".
  Ковальчук Т.С., класний керівник 8 класу поділилася досвідом з питання "Спілкування з учнями- порушниками дисципліни".
   Соціальний педагог Шмаюн Р.А.  ознайомила усіх присутніх з сучасними методиками профілактичної роботи з подолання негативних проявів серед дітей та методами раннього виявлення дітей, які належать до групи ризику.
  Практичний психолог школи Невмержицька В.І. провела навчання "Як учителю не стати жертвою булінгу".

Педагогічна рада пройшла цікаво та плідно, кожний зміг взяти для себе
щось важливе та корисне. Очевидно,що педагогам школи є чим поділитися, але і є над чим працювати.

У зв'язку із ростом захворюваності учасників освітнього процесу 1-11 класів, відсутністю більше 30% учнів у класах молодшої, середньої та старшої школи, відповідно до рішення педагогічної ради ОНЗ "Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ...

27 січня 2022 о 14:02 | Ляшенко І. А. | no comments

Національний проєкт медіаграмотності

4 листопада 2021 о 12:51 | Ляшенко І. А. | no comments

Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності.

4 листопада 2021 о 10:09 | Андросович І. В. | no comments

Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності. Ваша участь у дослідженні є дуже значимою та важливою.

4 листопада 2021 о 09:53 | Андросович І. В. | no comments

Ми проводимо дослідження, щоб вивчити стан справ у школі, де Ви навчаєтеся. Це потрібно для того, щоб зробити нашу школу більш якісною.

4 листопада 2021 о 09:50 | Андросович І. В. | no comments

Державна служба якості освіти проводить анонімне опитування

13 вересня 2021 о 09:14 | Ляшенко І. А. | no comments

ЗАПРОШЕННЯ учнів та батьків до участі у безкоштовному вебінарі.

15 квітня 2021 о 07:23 | Ляшенко І. А. | no comments

З 30 листопада по 4 грудня проходив тиждень групи подовженого дня в ОНЗ "Словечанська ЗОШ I-III ступенів".
Група подовженого дня 2, 3, 4 кл.
Вихователь: Стельникович Т.Т.

30 березня 2021 о 09:42 | Андросович І. В. | no comments

25 березня 2021 о 10:53 | Андросович І. В. | no comments

25 березня 2021 о 10:16 | Андросович І. В. | no comments

12 березня 2021 року в приміщенні Київського міського Палацу ветеранів відбудеться онлайн марафон "День українського добровольця".

11 березня 2021 о 07:24 | Ляшенко І. А. | no comments

Наказ по ОНЗ "Про впровадження карантинних заходів"

2 березня 2021 о 14:00 | Ляшенко І. А. | no comments

Ознайомитись з вибором підручників закладу освіти можна за посиланням: файловий архів - вибір підручників - вибір підручників 2021 рік

11 лютого 2021 о 08:32 | Ляшенко І. А. | no comments

Управління Державної служби якості освіти у Житомирській області інформує Вас, що Державна служба якості освіти України з 1 по 9 лютого 2021 року проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році.

4 лютого 2021 о 09:48 | Андросович І. В. | no comments

29 січня 2021 о 08:55 | Андросович І. В. | 1 comment

З 13 січня початок дистанційного навчання

11 січня 2021 о 09:01 | Ляшенко І. А. | no comments

На сайті «ЗНО-ОНЛАЙН» розміщено більше 300 тестів, що складали абітурієнти під час проходження основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також сесій пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років.

11 січня 2021 о 07:31 | Андросович І. В. | no comments